AUTODOME IP starlight 7000 HD (1080p)

AUTODOME IP starlight 7000 HD (1080p)
  • Düşük ışıkta mükemmel performans
  • Zorlu parlak ve koyu sahneler için Yüksek Dinamik Aralık (120 dB)
  • Dahili Intelligent Video Analytics, ilgili alarmları tetikler ve verileri hızlıca alır
  • İsteğe bağlı ikili, yedek güç 7/24 çalışma sağlayarak gelişmiş kamera güvenilirliği sunar
  • Güvenli video kaydı için özel AES 256 bit şifre motoru
  • Overview
    Görüntüleyici 1/2,8 tipi Exmor R CMOS sensörü
    Etkili Görüntü Öğeleri (Piksel) 1945 x 1097 (2,13 MP)
    Lens 30 x motorlu Yaklaşım4,3 mm-129 mmF4.7-F1.6
    Görüş Alanı (FOV) 2,3°-63,7°
    Odak Manuel devre dışı bırakmayla otomatik
    İris Manuel devre dışı bırakmayla otomatik
    Dijital Yaklaşım 12x
    Video performansı - Hassasiyet
    (3100K, yansıtma %89, 1/30, F1.6, 30 IRE)
    Renk 0,0077 lüks
    Tek renkli 0,0008 lx
    Kazanım Kontrolü AGC, Sabit
    Diyafram Düzeltme Yatay ve dikey
    Elektronik Obtüratör Hızı (AES) 1/1 sn.-1/10000 sn. (22 adım)
    Sinyal-Gürültü Oranı (SNR) >55 dB
    Gündüz/Gece geçişi Otomatik kızılötesi kesme filtresi
    Arka ışık dengelemesi (BLC) Açık / Kapalı/Intelligent Auto Exposure (IAE)
    Beyaz Ayarı 2000 K-10.000 K ATW, AWB Tutma, Genişletilmiş ATW, Manuel, Sodyum Lamba Otomatik, Sodyum Lamba
    Gündüz/Gece Tek renkli, Renk, Otomatik
    Buğu çözme modu özelliği Sisli veya diğer düşük kontrastlı sahneler görüntülenirken görüşü iyileştirir.
    Dinamik aralık
    High dynamic range (HDR) Modu 120 dB WDR (teorik)94 dB (IEC 62676 Bölüm 5'e göre ölçülmüştür)
    Asma Tavan Askılı
    Yatay Hareket Aralığı 360° sürekli , 360° sürekli
    Dikey Hareket Açısı 1° ufuk üzerinde , 18° ufuk üzerinde
    Ön Ayarlı Konum Hızı Yatay Hareket: 400°/sn.Düşey Hareket: 300°/sn. , Yatay Hareket: 400°/sn.Düşey Hareket: 300°/sn.
    Yatay/Düşey Hareket Modları
    Turbo modu(Manuel Kontrol) Yatay Hareket: 0,1°/sn – 400°/snDikey Hareket: 0,1°/sn – 300°/sn
    Normal Mod 0,1°/sn-120°/sn , 0,1°/sn-120°/sn
    Ön Ayar Doğruluğu ± 0,1° tip , ± 0,1° tip
    Asma Tavan Askılı
    Giriş Gerilimi 21-30 VAC, 50/60 Hz; (sınıf II) High PoE (Bosch Midspan (NPD-6001A) ile; ısıtıcıya güç sağlamak için gerekir) PoE+ (IEEE 802.3at, sınıf 4 standardı) (iç mekanda kullanıldığında, ısıtıcıya güç verilmeden)
    Güç Tüketimi,tipik 24 W / 44 VA , 60 W / 69 VA (ısıtıcı açık)veya24 W / 44 VA (ısıtıcı kapalı / iç mekan uygulamaları için güç kaynağı kutusuna ısıtıcıyı bağlamadan)
    Alarm Girişlerinde Koruma Tepe akımı 17 A, tepe gücü 300 W (8/20 μs)
    Alarm Çıkışlarında Koruma Tepe akımı 2 A, tepe gücü 300 W (8/20 μs)
    Röle Çıkışı Koruması Tepe akımı 7,3 A, tepe gücü 600 W (10/1000 μs)
    Güç Girişi Koruması (Dome) Tepe akımı 7,3 A, tepe gücü 600 W (10/1000 μs)
    Güç Çıkış Koruması (Duvar Montaj Kolu Güç Kaynağı) Tepe akımı 21,4 A, tepe gücü 1500 W (10/1000 μs)
    10/100 EthernetVeri Hatları Tepe akımı 14 A, tepe gücü 200 W (8/20 μs)
    Kamera Ayarı/Kontrolü Web tarayıcısıyla (Internet Explorer sürüm 7.0 veya üzeri gibi), Bosch Configuration Manager, Bosch Video Management System (BVMS), Bosch Recording Station (BRS) veya Bosch Video Client (BVC)
    Yazılım Güncellemesi Cihaz yazılımını ağ üzerinden yükleme
    İletişim Protokolleri ONVIF ve SNMP v1 dahil olmak üzere standart Bosch IP protokolü
    Standartlar / Video sıkıştırma H.264 (ISO/IEC 14496‑10), M‑JPEG, JPEG
    Akış Ayrı ayrı yapılandırılabilir kare hızı ve çözünürlük ile dört (4) akış: Birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilen iki (2) H.264 kayıt akışı İki (2) kayıt olmayan akış (profil)
    Akış 1 için "Özellik" alanında seçenekler şunlardır: Akış 2 için "Özellik" alanında geçerli seçenekler şunlardır:
    H.264 MP SD - H.264 MP SD
    H.264 MP 720p sabit - H.264 MP SD - H.264 MP 720p sabit - H.264 MP 400x720 dik (kırpılmış) - H.264 MP D1 4:3 (kırpılmış) - H.264 MP 1280x960 (kırpılmış) - H.264 MP 640x480
    H.264 MP 1080p sabit - Akış 1 Kopyala - H.264 MP SD - H.264 MP 720p8/10 sabit - H.264 MP 1080p4/5 sabit - H.264 MP 400x720 dik (kırpılmış) - H.264 MP D1 4:3 (kırpılmış) - H.264 MP 640x480
    H.264 MP 720p50/60 sabit - Akış 1 Kopyala - H.264 MP SD - H.264 MP 720p6/7 sabit - H.264 MP 400x720 dik (kırpılmış) - H.264 MP D1 4:3 (kırpılmış) - H.264 MP 640x480
    Kayıtsız profiller İki (2) akış, yalnızca I-kare Seçenekler:- Optimize Edilmiş HD Görüntü- Dengelenmiş HD- Optimize Edilmiş HD Bit Hızı- Optimize Edilmiş SD Görüntü- Dengelenmiş SD- Optimize Edilmiş SD Bit Hızı- Optimize Edilmiş DSL- Optimize Edilmiş 3G
    Çözünürlük (Y x D)
    1080p HD 1920 x 1080 (16:9)
    720p HD 1280 x 720
    432p SD 768 x 432
    288p SD 512 x 288
    144p SD 256 x 144
    Protokoller IPv4, IPv6, UDP, TCP, HTTP, HTTPS, RTP/RTCP, IGMP V2/V3, ICMP, ICMPv6, RTSP, FTP, Telnet, ARP, DHCP, APIPA (Otomatik IP, yerel adresi bağlama), NTP (SNTP), 802.1x, DNS, DNSv6, DDNS (Dyn.com, selfHOST.de, no-ip.com), SMTP, iSCSI, UPnP (SSDP), DiffServ (QoS), LLDP, SOAP, Dropbox™, CHAP, özet kimlik denetimi
    Ethernet 10BASE-T/100BASE-TX, otomatik algılamalı, yarı/tam çift yönlü
    Şifreleme TLS 1.0, SSL, DES, 3DES, AES
    Ethernet konnektörü RJ45
    Bağlantı ONVIF Profil S, Auto-MDIX
    GOP Yapısı IP, IBP, IBBP
    Veri Hızı 9,6 kbps ila 6 Mbps
    Toplam IP Gecikmesi 120 ms (60 fps modu)
    Ses
    - Standart G.711, 8 kHz örnekleme hızıL16, 16 kHz örnekleme hızıAAC, 16 kHz örnekleme hızı
    - Sinyal-Parazit Oranı >50 dB
    - Ses Akışı İki yönlü (tam çift yönlü)
    Bellek Kartı Yuvası Kullanıcı tarafından sağlanan SD/SDHC/SDXC bellek kartı (maksimum 2TB – SDXC)
    Kayıt Video ve ses, alarm/olaylar/programlı kayıt için sürekli kayıt
    VG4-SFPSCKT
    Açıklama Fiber Optik Ethernet Ortam Dönüştürücü Seti 6.Küçük form faktörlü takılabilir (SFP) modül (ayrıca satılır) gereklidir.
    Veri Arayüzü Ethernet
    Veri Hızı 10/100 MbpsIEEE 802.3 UyumluTam Çift Yönlü veya Yarı Çift Yönlü Elektrik Bağlantı NoktasıTam Çift Yönlü Optik Bağlantı Noktası
    Uyumlu Alıcı CNFE2MC
    Kurulum Sağlanan montaj malzemeleriyle VG4-A-PA0, VG4-A-PA1, VG4-A-PA2, VG4‑A‑PSU1, veya VG4‑A‑PSU2 güç kaynağı kutusunun içine kurulur.
    6. Set ayrıca satılır ve AUTODOME güç kaynağı kutusunun içine monte edilmelidir.
    Açıklama MMF veya SMF optik fiberle kullanıma uygun değiştirilebilir modüller.
    Veri Arayüzü Ethernet
    Veri Hızı 10/100 Mbps IEEE 802.3 Uyumlu
    Ağırlık (tüm SFP modülleri) 0,23 kg (0,05 lb)
    Boyutlar (UxGxY) SFP-2, SFP-3: 55,5 x 13,5 x 8,5 mm (2,2 x 0,5 x 0,3 inç) SFP-25, SFP-26: 63,8 x 13,5 x 8,5 mm (2,5 x 0,5 x 0,3 inç)
    Tür Konnektör , Dalga boyu (gönderme/alma) , Maks. Mesafe
    SFP-2 MMF , Çift Yönlü LC , 1310 nm/1310 nm , 2 km (1,2 mil)
    SFP-3 SMF , Çift Yönlü LC , 1310 nm/1310 nm , 20 km(12,4 mil)
    SFP-25 MMF , Tekli SC , 1310 nm/1550 nm , 2 km(1,2 mil)
    SFP-26 MMF , Tekli SC , 1550 nm/1310 nm , 2 km(1,2 mil)
    Fiber Uyumluluğu
    Optik Fiber Uyumluluğu, MMF 50/125 µm MMF. 50/125 µm fiber için belirtilen optik bütçe değerinden 4 dB'i çıkarın. Fiber standardı ITU-T G.651'i karşılamalı veya aşmalıdır.
    Optik Fiber Uyumluluğu, SMF 8–10/125 µm SMF. Fiber standardı ITU-T G.652'yi karşılamalı veya aşmalıdır.
    Optik Mesafe Özellikleri Belirtilen iletim mesafeleri, optik fiber kaybı ve bağlantı uçları, ek yerleri ve yama panellerinden kaynaklanan ek kayıplarla sınırlıdır. Modüller optik kayıp bütçe aralığının tamamında çalışacak şekilde tasarlanmıştır; böylece çalışmak için minimum kayıp gerekmez.
    Sektörler / Başlık Başlık başına 20 karakter içeren 16 bağımsız bölge
    Gizlilik Maskeleri 24 ayrı ayrı yapılandırılabilir gizlilik maskesi(Mevcut seçenekler: Gri, Mozaik)
    Virtual Masks Intelligent Tracking'i tetiklemek üzere akış analizi için dikkate alınmaması gereken sahne kısımlarını (hareketli ağaçlar, titreşen ışıklar, meşgul yollar vb. gibi arka plan hareketi) gizlemek için 24 adet ayrı ayrı yapılandırılabilir maske.
    Ön konumlar 256, her başlık için her biri 20 karakterli
    Bakış Turları İki (2) tip tur vardır: Kaydedilen turlar - 2 (iki) adet, maksimum toplam süre 30 dakika (kayıt sırasında gönderilen komutların miktarına bağlıdır) Önceden ayarlanmış tur - arka arkaya 256'ya kadar sahneden oluşan bir (1) adet ve 64 sahneye kadar özelleştirilen (1) adet
    Desteklenen Diller İngilizce, Çekçe*, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça*, İspanyolca, Japonca, Çince * Ayrı dil yüklemesi ile kullanılabilir
    Güç, Kamera RJ-45 10/100 Base-TX Ethernet (Ethernet Üzerinden Yüksek Güç (High PoE)) veya PoE+ (IEEE 802.3at, sınıf 4 standardı)21-30 VAC, 50/60 Hz
    Güç, Isıtıcı RJ-45 10/100 Base-TX Ethernet (Ethernet Üzerinden Yüksek Güç (High PoE))21-30 VAC, 50/60 Hz
    Video ve Kontrol RJ-45 10/100 Base-TX Ethernet
    Alarm Girişleri (7) 2 denetimli, 5 denetimsiz"Normalde açık" veya "normalde kapalı" için programlanabilir
    Alarm Çıkışları (4) 1 kuru kontak röle, 3 açık kollektör/transistör çıkışıMaksimum 150 ma'da 32 VDC.
    Ses 1 x mono hat girişi, 1 x mono hat çıkışı
    Hat girişi sinyali 12 kOhm tipik, 1 Vrms maks.
    Hat çıkışı sinyali 1,5 kOhm'da 1 Vrms, tipik
    Asma Tavan(akrilik dome camı ile) Askı(akrilik dome camı ile)
    Sızdırmazlık Koruması Sınıfı/Standardı IP54, Plenum sınıfı , IP66,,NEMA 4X
    Çalışma Sıcaklığı (kablolu ısıtıcı ile) -10 ila +40 °C(+14 ila +104 °F) , -34 ila +74 °C(-30 ila +165 °F)(NEMA TS 2-2003 (R2008), bölüm 2.1.5.1 uyarınca) -40 ila +55 °C(-40 ila +131 °F)(sürekli çalışma)
    Çalışma Sıcaklığı (kablolu ısıtıcısız) -10 ila +55 °C(+14 ila +131 °F)(sürekli çalışma)
    Depolama Sıcaklığı -40 ila +60 °C(-40 ila +140 °F) , -40 ila +60 °C(-40 ila +140 °F)
    Çalışma Nem Oranı 0% ila 90% RH, yoğuşmasız , 0% ila 100% RH, yoğuşmalı 7
    Boyutlar Bkz. boyut çizimleri.
    Ağırlık Tavana monte: 2,59 kg (5,71 lb) İç Mekan/Dış Mekan Askısı: 3,07 kg (6,77 lb)
    Dome Camı Boyutu 153,1 mm çap (6,03 inç)
    Yapı Malzemesi, Muhafaza Tavana monte: Magnezyum Askı: Döküm alüminyum
    Yapı Malzemesi, Dome camı Tavana monte: HD Yüksek çözünürlüklü akrilik Askı: Yüksek çözünürlüklü akrilik
    Standart Renk Beyaz (RAL 9003)
    Standart Kaplama Toz boyama, toz kaplamalı
    Dome camları
    Asma tavan
    Şeffaf HD yüksek çözünürlüklü akrilik VGA-BUBHD-CCLA
    Siyah saydam HD yüksek çözünürlüklü akrilik(Asma tavan kamera modellerinde bulunur.) VGA-BUBHD-CTIA
    Askılı
    Saydam yüksek çözünürlüklü akrilik(Askılı kamera modellerinde bulunur.) VGA-BUBBLE-PCLA
    Siyah saydam yüksek çözünürlüklü akrilik VGA-BUBBLE-PTIA
    Saydam, dayanıklı IK 10 dereceli naylon* VGA-BUBBLE-IK10
    Askılı Kol Montaj Elemanları
    Duvar Kolları VG4-A-PA0 (transformatör yok) VG4-A-PA1 (120 VAC transformatör) VG4-A-PA2 (230 VAC transformatör)
    Kablolamalı Askı Kolu VG4-PEND-ARM
    VG4-PEND-ARM için montaj plakası VG4-PEND-WPLATE
    VG4 Serisi Güç Kaynakları için kenar örtüsü VG4-A-TSKIRT
    Kol Montaj Elemanları için isteğe bağlı Montaj Plakaları
    Köşeye Montaj Plakası VG4-A-9542
    Direğe Montaj Plakası VG4-A-9541
    Askılı Boruya Montaj Elemanları
    Boruya Montaj Seti VG4-A-9543
    Askılı Çatıya Montaj Elemanları
    Tavan (Korkuluk) Montajı(VG4 A 9543 Boruya Montaj Seti gereklidir. Ayrıca satılır.) VGA-ROOF-MOUNT (1,5 inç NPT konik erkek yivlerle)
    Çatıya Montaj Elemanı için isteğe bağlı Montaj Plakaları
    Korkuluğa Montaj Elemanı için Düz Çatı Adaptörü LTC 9230/01
    Asma Tavan Destek Setleri VGA-IC-SP (Asma tavanlar için ayak)

    Resimler

     

    Özellikler

    PoE DayNight HD1080 HDR IVA
     
    Onvif
     
  • Sertifikalar (2)
    Başlık Tip Dil
    UL PDF
    Declaration of Conformity PDF
     
  • Dokümanlar (17)
     
  • Yazılımlar (4)
     
 

Benzer ürünler

VG5-7230-EPC5 PTZ 2MP HDR 30x saydam IP66 sarkıt

Üstün kalite iç/dış mekan IP PTZ dome kamera. 1080p HD çözünürlük; 30x optik yaklaşım; Intelligent Video Analytics; PoE; iSCSI/SD; birden fazla önceden programlanabilir kullanıcı modu; H.264 dörtlü akış (CPP4); IP66. Askıya montaj, saydam dome camı

Ürün Kodu: VG5-7230-EPC5
Ürün No: F.01U.321.422

 
VG5-7230-EPR5 PTZ 2MP HDR 30x saydam IK10 sarkıt

Üstün kalite iç/dış mekan IP PTZ dome kamera. 1080p HD çözünürlük; 30x optik yaklaşım; Intelligent Video Analytics; PoE; iSCSI/SD; birden fazla önceden programlanabilir kullanıcı modu; H.264 dörtlü akış (CPP4); IP66. Askılı montaj, IK10 dereceli dome camı. Yalnızca belirli bölgelerde kullanılabilir.

Ürün Kodu: VG5-7230-EPR5
Ürün No: F.01U.321.423

 
 
VG5-7230-CPT5 PTZ 2MP HDR 30x siy. say. IP54 as. tavan

Üstün kalite iç mekan IP PTZ dome kamera. 1080p HD çözünürlük; 30x optik yaklaşım; Intelligent Video Analytics; PoE; iSCSI/SD; birden fazla önceden programlanabilir kullanıcı modu; H.264 dörtlü akış (CPP4); IP54. Asma tavan montajı, siyah saydam dome camı.

Ürün Kodu: VG5-7230-CPT5
Ürün No: F.01U.321.425

 

Aksesuarlar

NPD-6001B Yüksek PoE midspan

NPD-6001B Yüksek PoE midspan

Yüksek PoE Midspan, 60 W, tek çıkışlı, AC girişi

Ürün Kodu: NPD-6001B
Ürün No: F.01U.347.358

 
NPD-9501A Midspan, yük. PoE, tek port, AC giriş

NPD-9501A Midspan, yük. PoE, tek port, AC giriş

Yüksek PoE, 95 W, Tek bağlantı noktası iç mekan Midspan. 120/230 VAC giriş. Kameraya tek bir standart CAT5e (veya daha iyisi) ağ kablosu kullanarak bir veri ve güç arayüzü sağlar.

Ürün Kodu: NPD-9501A
Ürün No: F.01U.286.250

 
 
VG4-A-PSU1 PSU, 120VAC, ptz dome, MIC7000 için

VG4-A-PSU1 PSU, 120VAC, ptz dome, MIC7000 için

Güç kaynağı, 120 VAC giriş, 24 VAC çıkış, 96 VA'da.

AUTODOME, MIC IP 7000 ve MIC IP fusion 9000i kameralara güç vermek için uygundur. Kapaklı beyaz alüminyum muhafaza. IP66 girişi. IK10 darbe.

Ürün Kodu: VG4-A-PSU1
Ürün No: F.01U.261.377

 
VG4-A-PSU2 Güç kaynağı, 230VAC, AUTODOME, MIC7000

VG4-A-PSU2 Güç kaynağı, 230VAC, AUTODOME, MIC7000

Güç kaynağı, 230 VAC giriş, 24 VAC çıkış, 96 VA'da.

AUTODOME, MIC IP 7000 ve MIC IP fusion 9000i kameralara güç vermek için uygundur. Kapaklı beyaz alüminyum muhafaza. IP66 girişi. IK10 darbe.

Ürün Kodu: VG4-A-PSU2
Ürün No: F.01U.009.668

 
 
VGA-SBOX-COVER Ptz dome güç kaynağı kutusu kapağı

VGA-SBOX-COVER Ptz dome güç kaynağı kutusu kapağı

Cover for AUTODOME Power Supply Boxes, white

Ürün Kodu: VGA-SBOX-COVER
Ürün No: F.01U.010.505

 
VG4-SFPSCKT ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

VG4-SFPSCKT ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

MIC analog kameralara yönelik MIC-IP-PSU ve AUTODOME kameralar için Ethernet ortam dönüştürücüsü video verici/veri alıcı fiber optik seti.

Ürün Kodu: VG4-SFPSCKT
Ürün No: F.01U.142.529

 
 
SFP-2 Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

SFP-2 Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Ürün Kodu: SFP-2
Ürün No: F.01U.136.537

 
SFP-3 Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

SFP-3 Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Ürün Kodu: SFP-3
Ürün No: F.01U.136.538

 
 
SFP-25 Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

SFP-25 Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Ürün Kodu: SFP-25
Ürün No: F.01U.136.541

 
SFP-26 Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

SFP-26 Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

Ürün Kodu: SFP-26
Ürün No: F.01U.136.542

 
 
VG4-A-PA0 Askılı kol, güç kutusu, 24VAC, ptz dome

VG4-A-PA0 Askılı kol, güç kutusu, 24VAC, ptz dome

AutoDome Serisi kameralar için güç kaynağı kutusuna sahip askılı kol montajı, transformatörsüz, beyaz

Ürün Kodu: VG4-A-PA0@1
Ürün No: F.01U.009.671;F.01U.081.560;F.01U.096.637;F.01U.097.435;F.01U.261.373

 
VG4-A-PA1 Askılı kol, güç kutusu, 120VAC, ptz dome

VG4-A-PA1 Askılı kol, güç kutusu, 120VAC, ptz dome

120 VAC transformatörlü AutoDome Serisi kameralar için güç kaynağı kutulu askılı kol montajı, beyaz

Ürün Kodu: VG4-A-PA1
Ürün No: F.01U.261.374;F.01U.009.663;F.01U.081.571

 
 
VG4-A-PA2 Askılı kol, güç kutusu, 230VAC, ptz dome

VG4-A-PA2 Askılı kol, güç kutusu, 230VAC, ptz dome

230 VAC transformatörlü AutoDome Serisi kameralar için güç kaynağı kutulu askılı kol montaj elemanı, beyaz

Ürün Kodu: VG4-A-PA2@1
Ürün No: F.01U.009.664;F.01U.081.582;F.01U.096.638;F.01U.097.431;F.01U.261.375

 
VGA-PEND-ARM Kablolamalı askılı kol, ptz dome için

VGA-PEND-ARM Kablolamalı askılı kol, ptz dome için

AutoDome Serisi askılı muhafaza ile uyumlu

Ürün Kodu: VGA-PEND-ARM@1
Ürün No: F.01U.261.947;F.01U.247.810

 
 
VGA-PEND-WPLATE VGA-PEND-ARM için montaj plakası

VGA-PEND-WPLATE VGA-PEND-ARM için montaj plakası

VGA-PEND-ARM için montaj plakası, AutoDome Serisi bir kamera ile uyumlu

Ürün Kodu: VGA-PEND-WPLATE
Ürün No: F.01U.247.809

 
VGA-ROOF-MOUNT Ptz dome için çatı korkuluğuna mon.

VGA-ROOF-MOUNT Ptz dome için çatı korkuluğuna mon.

Çatı korkuluk montajı, beyaz

VG5-6xx/7xxx kameralar için VG4-A-9543 Boruya Montaj gerekir (ayrıca satılır).

NEZ-5130-/NEZ-5230 kameralar için NDA-ADPTR-NPTMET gerekir (ayrıca satılır)

Ürün Kodu: VGA-ROOF-MOUNT
Ürün No: F.01U.247.811

 
 
LTC 9230/01 Çatıya montaj adaptörü

LTC 9230/01 Çatıya montaj adaptörü

Bir birimi düz bir yüzeye dik şekilde monte etmek için Düz Çatı Montaj Adaptörü.

Ürün Kodu: LTC 9230/01
Ürün No: F.01U.503.630

 
VG4-A-9541 Direğe montaj adaptörü

VG4-A-9541 Direğe montaj adaptörü

AUTODOME askı kolu veya DINION görüntüleyici için, çapı 100‑380 mm (4‑15 inç) direkler için tasarlanmış direğe montaj adaptörü, beyaz

Ürün Kodu: VG4-A-9541
Ürün No: F.01U.123.433

 
 
VG4-A-9542 Ptz dome için köşeye montaj adaptörü

VG4-A-9542 Ptz dome için köşeye montaj adaptörü

AUTODOME askı kolu veya DINION görüntüleyici için köşeye montaj adaptörü

Ürün Kodu: VG4-A-9542
Ürün No: F.01U.123.434

 
VG4-A-9543 Ptz dome için boruya montaj, beyaz

VG4-A-9543 Ptz dome için boruya montaj, beyaz

Boruya montaj, beyaz, AutoDome Serisi askılı muhafaza için

Ürün Kodu: VG4-A-9543
Ürün No: F.01U.009.673

 
 
VGA-IC-SP Asma tavan destek seti, 7

VGA-IC-SP Asma tavan destek seti, 7"

Dome kameralar için asma tavan destek seti. Diyafram Ø177 mm (Ø7 inç). Desteklenen maksimum ağırlık 11,3 kg (25 lb).

Ürün Kodu: VGA-IC-SP
Ürün No: F.01U.245.271

 
VG4-A-TSKIRT Ptz dome güç kay. kut. için kenar örtüsü

VG4-A-TSKIRT Ptz dome güç kay. kut. için kenar örtüsü

Aşağıdaki AutoDome Serisi güç kaynağı kutuları için kenar örtüsü: VG4-A-PSU0, VG4-A-PSU1 ve VG4-A-PSU2

Ürün Kodu: VG4-A-TSKIRT
Ürün No: F.01U.201.236

 
 
VGA-BUBBLE-PCLA Dome camı, sarkıt montaj, saydam

VGA-BUBBLE-PCLA Dome camı, sarkıt montaj, saydam

Normal dayanıklı akrilik dome camı

Ürün Kodu: VGA-BUBBLE-PCLA
Ürün No: F.01U.247.818

 
VGA-BUBBLE-PTIA Dome camı, sarkıt montaj, siyah saydam

VGA-BUBBLE-PTIA Dome camı, sarkıt montaj, siyah saydam

Normal dayanıklı akrilik dome camı

Ürün Kodu: VGA-BUBBLE-PTIA
Ürün No: F.01U.247.820

 
 
VGA-BUBLRG-CCLA Dome camı, asma tavan, büyük, saydam

VGA-BUBLRG-CCLA Dome camı, asma tavan, büyük, saydam

AUTODOME asma tavan kameraları için saydam, yüksek çözünürlüklü dome camı

Ürün Kodu: VGA-BUBLRG-CCLA
Ürün No: F.01U.283.457

 
VGA-BUBLRG-CTIA Dome camı, asma tavan, büy., siyah sayd.

VGA-BUBLRG-CTIA Dome camı, asma tavan, büy., siyah sayd.

AUTODOME asma tavan kameraları için siyah saydam, yüksek çözünürlüklü dome camı

Ürün Kodu: VGA-BUBLRG-CTIA
Ürün No: F.01U.283.404

 
 
VGA-BUBHD-CTIA Dome camı, asma tavan, siyah saydam

VGA-BUBHD-CTIA Dome camı, asma tavan, siyah saydam

AUTODOME HD asma tavan kameraları için siyah saydam, yüksek çözünürlüklü akrilik dome camı

Ürün Kodu: VGA-BUBHD-CTIA
Ürün No: F.01U.281.738

 
VGA-BUBBLE-IK10 Dome camı, sarkıt montaj, IK10 sınıfı

VGA-BUBBLE-IK10 Dome camı, sarkıt montaj, IK10 sınıfı

Askı muhafazalı AUTODOME 7000 HD kameralarla kullanım için IK10 dereceli dome

Ürün Kodu: VGA-BUBBLE-IK10
Ürün No: F.01U.315.882

 
 
EWE-AD7STA-IW 12mths wrty ext Autodome 7000 Starlight

EWE-AD7STA-IW 12mths wrty ext Autodome 7000 Starlight

12 months warranty extension without moving parts, wear parts are excluded

Ürün Kodu: EWE-AD7STA-IW
Ürün No: F.01U.346.344;F.01U.345.902