AUTODOME IP 5000i

AUTODOME IP 5000i
  • Kişileri kimlik bilgilerini kaybetmeden net bir şekilde tanımlayan 30x optik zoom (183 m/600 ft maksimum)
  • Düşük ışıkta mükemmel performans
  • Dahili Essential Video Analytics, ilgili alarmları tetikler ve verileri hızlıca alır
  • Esnek montaj seçenekleri (asma tavan montajı veya askılı montaj) ile basit kurulum
  • Overview
    Görüntüleyici 1/2,8 inç ilerleyici taramalı CMOS
    Etkili Görüntü Öğeleri 1945 x 1097 (2,13 MP)
    Lens 30x yaklaşım4,5 mm - 135 mm (F1.6 - F4.4)
    Optik Yaklaşım Görüş Alanı (FOV) 2.4° - 60.9°
    Odak Manuel devre dışı bırakmayla otomatik
    İris Manuel devre dışı bırakmayla otomatik
    Dijital Yaklaşım 16x
    Video performansı - Hassasiyet
    (3100K, yansıtma %89, 1/30, F1.6, 30 IRE)
    Renkli 0,05 lüks
    Siyah-beyaz 0,01 lüks
    Yüksek dinamik aralık 94 dB (IEC 62676 Bölüm 5'e göre ölçülmüştür)
    Elektronik Obtüratör Hızı (AES) 1/30 sn.-1/15000 sn. (12 adım)
    Sinyal-Gürültü Oranı (SNR) >55 dB (AGC kapalı)
    Gürültü Azaltma Intelligent Dynamic Noise Reduction
    Arka Işık Dengeleme (BLC) Açık/Kapalı
    Intelligent Defog Sisli ve puslu sahnelerde en iyi görüntü için parametreleri otomatik olarak ayarlar (Otomatik/Kapalı)
    Beyaz Dengesi Standart Otomatik, Sodyum Lamba Otomatik, Temel Otomatik, Manuel, Bekleme, Baskın Renk Otomatik
    Gündüz/Gece Mekanik anahtarlanabilir kızılötesi filtresi (Otomatik/Açık/Kapalı) Siyah-Beyaz
    Video içerik analizi
    Analiz türü Essential Video Analytics
    Yapılandırmalar Sessiz VCA/Profil 1 - 16
    Alarm kuralları (birleştirilebilir) Herhangi bir nesne Nesne alanda Hattı geçiyor Alana giriyor Alandan ayrılıyor Geziniyor Güzergahı izliyor Hareketsiz nesne Nesne kaldırılmış Sayaç Occupancy Kalabalık algılama Koşul değişikliği Benzerlik arama İzinsiz müdahale
    Nesne filtreleri Süre Boyut En boy oranı v/h Hız Yön Renk Nesne sınıfları (Başyukarı kişiler, Bisikletler, Arabalar, Kamyonlar)
    Kalibrasyon Yükseklik ayarlandığında, otomatik olarak kendi kalibrasyonunu yapma
    Yatay/Düşey Hareket Modları Normal: 0,1°/sn. - 120°/sn.Turbo: Yatay Hareket: 0,1°/sn. - 300°/sn.; Düşey Hareket: 0,1°/sn. - 200°/sn.
    Ön Konum Hızı Yatay Hareket: 300°/sn.Düşey Hareket: 200°/sn.
    Yatay Hareket Aralığı 360° sürekli
    Düşey Hareket Açısı -90° - 0°
    Ön Konum Doğruluğu ± 0,1° tipik
    Ön konumlar 256
    Turlar İki (2) tip tur vardır: Kaydedilen turlar: 2 (iki) adet, maksimum toplam süre 15 dakika (kayıt sırasında gönderilen komutların miktarına bağlıdır) Ön Konum turu: 1 (bir) adet, art arda 256'ye kadar sahneden oluşur ve bir adet (1), 64 sahneye kadar özelleştirilmiş
    Giriş gerilimi 24 VAC ve PoE+
    Güç tüketimi 14 W (ısıtıcı kapalı)/24 W (ısıtıcı açık)
    Video sıkıştırma H.265H.264 M-JPEG
    Akış H.265, H.264, and M-JPEG'de birden fazla yapılandırılabilir video yayını; yapılandırılabilir kare hızı ve bant genişliği.
    Saniyedeki resim sayısı Tüm çözünürlüklerde 60 fps
    Çözünürlük 1080p720pD1 4:3 (kırpılmış)SD (432p, 288p)
    IP gecikmesi (tipik) 60 fps: 200 msn.
    Bit hızı Farklı kare hızları için kbit/saniye cinsinden optimize edilmiş ortalama tipik bit hızı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:
    Video sıkıştırma H.265
    IPS 1080p , 720p
    60 1649 , 1249
    30 1413 , 1096
    15 1157 , 902
    10 1075 , 841
    5 746 , 597
    2 407 , 343
    Ethernet 10/100BASE-T
    Şifreleme TLS 1.0, SSL, DES, 3DES, AES
    Protokoller IPv4, IPv6, UDP, TCP, HTTP, HTTPS, RTP/RTCP, IGMP V2/V3, ICMP, ICMPv6, RTSP, FTP, ARP, DHCP, APIPA (Auto-IP, link local address), NTP (SNTP), SNMP (V1, V3, MIB-II), 802.1x, DNS, DNSv6, DDNS (DynDNS.org, selfHOST.de, no-ip.com), SMTP, iSCSI, UPnP (SSDP), DiffServ (QoS), LLDP, SOAP, Dropbox™, CHAP, digest authentication
    Birlikte çalışabilirlik ONVIF Profile S, ONVIF Profile G; GB/T 28181
    Ses
    Sıkıştırma G.711, 8 kHz örnekleme hızıL16, 16 kHz örnekleme hızıAAC, 16 kHz örnekleme hızı
    Arayüz 1/1 Kanal Girişi/Çıkışı
    Bellek kartı yuvası Maksimum 32 GB (microSDHC)/2 TB (microSDXC)'ye sahip bir bellek kartını (kullanıcı tarafından sağlanır) destekler. (HD kayıt için Sınıf 6 veya üzeri SD kart önerilir.)
    VG4-SFPSCKT
    Açıklama Fiber Optik Ethernet Ortam Dönüştürücü Seti*. Küçük form faktörlü takılabilir (SFP) modül (ayrıca satılır) gereklidir.
    Veri Arayüzü Ethernet
    Veri Hızı 10/100 MbpsIEEE 802.3 UyumluTam Çift Yönlü veya Yarı Çift Yönlü Elektrik Bağlantı NoktasıTam Çift Yönlü Optik Bağlantı Noktası
    Uyumlu Alıcı CNFE2MC
    Kurulum Cihazla birlikte verilen montaj donanımıyla bir NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 veya NDA-U-PA2 güç kaynağı kutusunun içine monte edilir
    * Set ayrıca satılır ve AUTODOME güç kaynağı kutusunun içine monte edilmelidir.
    Açıklama MMF veya SMF optik fiberle kullanıma uygun değiştirilebilir modüller.
    Veri Arayüzü Ethernet
    Veri Hızı 10/100 Mbps IEEE 802.3 Uyumlu
    Ağırlık (tüm SFP modülleri) 0,23 kg (0,05 lb)
    Boyutlar (UxGxY) SFP-2, SFP-3: 55,5 x 13,5 x 8,5 mm (2,2 x 0,5 x 0,3 inç) SFP-25, SFP-26: 63,8 x 13,5 x 8,5 mm (2,5 x 0,5 x 0,3 inç)
    Tür Konnektör , Dalga boyu (gönderme/alma) , Maks. Mesafe
    SFP-2 MMF , Çift Yönlü LC , 1310 nm/1310 nm , 2 km (1,2 mil)
    SFP-3 SMF , Çift Yönlü LC , 1310 nm/1310 nm , 20 km(12,4 mil)
    SFP-25 MMF , Tekli SC , 1310 nm/1550 nm , 2 km(1,2 mil)
    SFP-26 MMF , Tekli SC , 1550 nm/1310 nm , 2 km(1,2 mil)
    Fiber Uyumluluğu
    Optik Fiber Uyumluluğu, MMF 50/125 µm MMF. 50/125 µm fiber için belirtilen optik bütçe değerinden 4 dB'i çıkarın. Fiber standardı ITU-T G.651'i karşılamalı veya aşmalıdır.
    Optik Fiber Uyumluluğu, SMF 8–10/125 µm SMF. Fiber standardı ITU-T G.652'yi karşılamalı veya aşmalıdır.
    Optik Mesafe Özellikleri Belirtilen iletim mesafeleri, optik fiber kaybı ve bağlantı uçları, ek yerleri ve yama panellerinden kaynaklanan ek kayıplarla sınırlıdır. Modüller optik kayıp bütçe aralığının tamamında çalışacak şekilde tasarlanmıştır; böylece çalışmak için minimum kayıp gerekmez.
    Bölge/Başlık Ekleme Başlık başına 20 karakter içeren 16 bağımsız bölge
    Gizlilik Maskeleri Ayrı ayrı yapılandırılabilen 24 adet gizlilik maskesi
    Gizlilik Maskeleri modeli Siyah, Beyaz, Gri, Otomatik (ortalama arka plan rengi)
    Desteklenen Diller İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Felemenkçe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Japonca, Çince (basitleştirilmiş)
    Güç RJ45 10/100 Base-T PoE+ (IEEE 802.3at, sınıf 4 standardı) 21-30 VAC, 50/60 Hz
    Alarm Girişleri 2
    Alarm Çıkışları 1 röle çıkışı 32 VDC, 150 mA maks.
    Ses 1x mono hat girişi, 1x mono hat çıkışı
    Hat girişi sinyali 94 kOhm tipik, 1 Vrms maks.
    Hat çıkışı sinyali 1 kOhm tipik, 1 Vrms maks.
    Sızdırmazlık Koruması Sınıfı/Standart IP66
    IK Sınıfı IK10
    Çalışma sıcaklığı -40 ºC - +60 ºC (-40 °F - +140 °F)
    Nem %0-%100, yoğuşmasız
    Depolama sıcaklığı -40 ºC - +60 ºC(-40 °F - +140 °F)
    Sızdırmazlık Koruması Sınıfı/Standart IP51
    Çalışma sıcaklığı -10 ºC - +60 ºC(+14 °F - +140 °F)
    Nem En fazla %90 RH, yoğuşmasız
    Depolama sıcaklığı -40 ºC - +60 ºC(-40 °F - +140 °F)
    Boyutlar (ÇAP x Y) 207 mm x 303,6 mm(8,15 inç x 11,95 inç)
    Ağırlık 3,25 kg (7,17 lb)
    Gövde malzemesi Muhafaza: Alüminyum Güneşlik: Dış Mekan Sınıfı PlastikDome Camı: Polikarbonat
    Standart renk Beyaz (RAL 9003)
    Boyutlar (ÇAP x Y) 198 mm x 176,6 mm(7,8 inç x 6,95 inç)
    Ağırlık 2,1 kg (4,63 lb)
    Gövde malzemesi Muhafaza: SPCCTutma halkası: PC/ABSDome camı: Polikarbonat
    Standart renk Beyaz (RAL 9003)

    Resimler

     

    Özellikler

    DayNight EasyInstall H265 HD1080 PoE
     
    Onvif
     
  • Sertifikalar (2)
    Başlık Tip Dil
    Declaration of Conformity PDF
    UL PDF
     
  • Dokümanlar (19)
    Başlık Tip Dil
    Veri Sayfası (AUTODOME IP 5000i) PDF
    Hızlı Kurulum Kılavuzu (AUTODOME IP 5000i In-ceiling mount) PDF
    Hızlı Kurulum Kılavuzu (AUTODOME IP 5000i Pendant mount) PDF
    Kurulum Kılavuzu PDF
    Çalıştırma Kılavuzu PDF
    A/E Teknik Özelliği DOC
    Özel (Product Tests Report AUTODOME IP 5000i) PDF
    Ticari Broşür (Outdoor installations) PDF
    CAD Çizimi DXF (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (In-ceiling)) ZIP
    CAD Çizimi DXF (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (pendant)) ZIP
    CAD Çizimi DWG (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (In-ceiling)) ZIP
    CAD Çizimi DWG (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (pendant)) ZIP
    Sürüm Notu (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 6.61.0025) PDF
    Hızlı Seçim Kılavuzu (Modular camera mounts and accessories) PDF
    Ticari Broşür (140989_IP_Video_Overview_APRIL-2018_297x210_v3_LR_tr) PDF
    Teknik Belge (Technical Note: Network Authentication 802.1X) PDF
    Özel (Alarm Task Script Language 6.60) PDF
    Özel PDF
    Uygulama notu (AUTODOME Operation Guidelines) PDF
     
  • Yazılımlar (1)
     
 

Benzer ürünler

NDP-5502-Z30 PTZ dome 2MP 30x saydam IP66 askılı

Şeffaf dome camlı IP yarı küresel kamera ve askılı iç/dış mekan muhafazası. 30x yaklaşım, 1080p HD. Essential Video Analytics, Intelligent Dynamic Noise Reduction, kameraya uzaktan erişim ve ikili güç seçenekleri.

Ürün Kodu: NDP-5502-Z30
Ürün No: F.01U.319.476

 
NDP-5502-Z30C PTZ dome 2MP 30x şeffaf iç mek. tav. içi

Saydam dome camına ve iç mekan asma tavan muhafazasına sahip IP yarı küresel kamera. 30x yaklaşım, 1080p HD. Essential Video Analytics, Intelligent Dynamic Noise Reduction, kameraya uzaktan erişim ve ikili güç seçenekleri.

Ürün Kodu: NDP-5502-Z30C
Ürün No: F.01U.319.480

 
 

Aksesuarlar

UPA-2450-50 PSU, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA çıkış

UPA-2450-50 PSU, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA çıkış

Kamera için iç mekan güç kaynağı. 220 VAC, 50 Hz giriş; 24 VAC, 50 VA çıkış

Ürün Kodu: UPA-2450-50
Ürün No: F.01U.076.157

 
UPA-2450-60 PSU, 120VAC 60Hz, 24VAC 50VA çıkış

UPA-2450-60 PSU, 120VAC 60Hz, 24VAC 50VA çıkış

Kamera için iç mekan güç beslemesi. 120 VAC, 60 Hz Giriş; 24 VAC, 50 VA Çıkış

Ürün Kodu: UPA-2450-60
Ürün No: F.01U.076.154

 
 
NPD-6001B Yüksek PoE midspan

NPD-6001B Yüksek PoE midspan

Yüksek PoE Midspan, 60 W, tek çıkışlı, AC girişi

Ürün Kodu: NPD-6001B
Ürün No: F.01U.347.358

 
NDA-U-PA0 Video gözetim kabini 24VAC

NDA-U-PA0 Video gözetim kabini 24VAC

Gözetim kabini, 24 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-PA0
Ürün No: F.01U.324.947

 
 
NDA-U-PA1 Video gözetim kabini 120VAC

NDA-U-PA1 Video gözetim kabini 120VAC

Gözetim kabini, 100 - 120 VAC 50/60 Hz giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-PA1
Ürün No: F.01U.324.948

 
NDA-U-PA2 Video gözetim kabini 230VAC

NDA-U-PA2 Video gözetim kabini 230VAC

Gözetim kabini, 230 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-PA2
Ürün No: F.01U.324.949

 
 
NDA-U-CMT Köşeye montaj adaptörü

NDA-U-CMT Köşeye montaj adaptörü

Evrensel köşeye montaj düzeneği, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-CMT
Ürün No: F.01U.324.946

 
NDA-U-PMAL Direğe montaj adaptörü büyük

NDA-U-PMAL Direğe montaj adaptörü büyük

Evrensel direğe montaj adaptörü, beyaz; büyük

Ürün Kodu: NDA-U-PMAL
Ürün No: F.01U.324.944

 
 
NDA-U-PMAS Direğe montaj adaptörü küçük

NDA-U-PMAS Direğe montaj adaptörü küçük

Direğe montaj adaptörü küçük

Evrensel direk adaptörü, beyaz; küçük.

Ürün Kodu: NDA-U-PMAS
Ürün No: F.01U.324.943

 
NDA-U-PMT Askılı boruya montaj, 12

NDA-U-PMT Askılı boruya montaj, 12" (31cm)

Yarı küresel kameralar için evrensel boruya montaj düzeneği, 31 cm, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-PMT
Ürün No: F.01U.324.940

 
 
NDA-U-PMTE Askılı boru uzatması, 20

NDA-U-PMTE Askılı boru uzatması, 20" (50cm)

Evrensel boruya montaj düzeneği uzatması, 50 cm, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-PMTE
Ürün No: F.01U.324.941

 
NDA-U-PSMB Askılı duvara/tavana monte SMB

NDA-U-PSMB Askılı duvara/tavana monte SMB

Duvara montaj veya boruya montaj düzeneği için yüzeye montaj kutusu (SMB).

Ürün Kodu: NDA-U-PSMB
Ürün No: F.01U.324.942

 
 
NDA-U-WMP Duvara montaj plakası

NDA-U-WMP Duvara montaj plakası

Evrensel duvara montaj, köşeye montaj ve direğe montaj düzeneği için arka plaka, beyaz, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-WMP
Ürün No: F.01U.324.950

 
NDA-U-WMT Askılı duvara montaj

NDA-U-WMT Askılı duvara montaj

Dome kameralar için evrensel duvara montaj düzeneği, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-WMT
Ürün No: F.01U.324.939

 
 
NDA-U-RMT Askılı çatı korkuluğuna montaj

NDA-U-RMT Askılı çatı korkuluğuna montaj

Yarı küresel kameralar için evrensel çatıya montaj düzeneği, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-RMT
Ürün No: F.01U.324.945

 
LTC 9230/01 Çatıya montaj adaptörü

LTC 9230/01 Çatıya montaj adaptörü

Bir birimi düz bir yüzeye dik şekilde monte etmek için Düz Çatı Montaj Adaptörü.

Ürün Kodu: LTC 9230/01
Ürün No: F.01U.503.630

 
 
VGA-IC-SP Asma tavan destek seti, 7

VGA-IC-SP Asma tavan destek seti, 7"

Dome kameralar için asma tavan destek seti. Diyafram Ø177 mm (Ø7 inç). Desteklenen maksimum ağırlık 11,3 kg (25 lb).

Ürün Kodu: VGA-IC-SP
Ürün No: F.01U.245.271

 
NDA-5020-PTBL PTZ dome siyah saydam dome camı

NDA-5020-PTBL PTZ dome siyah saydam dome camı

AUTODOME IP 5000i kameraların askılı modelleri için siyah saydam dome camı.

Ürün Kodu: NDA-5020-PTBL
Ürün No: F.01U.332.331

 
 
NEZ-A5-BUB-CTIP Dome camı, siy. say., as. tav. mod. için

NEZ-A5-BUB-CTIP Dome camı, siy. say., as. tav. mod. için

AUTODOME IP 5000i kameraların asma tavan modelleri için siyah saydam dome camı.

Ürün Kodu: NEZ-A5-BUB-CTIP
Ürün No: F.01U.313.102

 
VG4-SFPSCKT ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

VG4-SFPSCKT ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

MIC analog kameralara yönelik MIC-IP-PSU ve AUTODOME kameralar için Ethernet ortam dönüştürücüsü video verici/veri alıcı fiber optik seti.

Ürün Kodu: VG4-SFPSCKT
Ürün No: F.01U.142.529

 
 
SFP-2 Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

SFP-2 Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Ürün Kodu: SFP-2
Ürün No: F.01U.136.537

 
SFP-3 Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

SFP-3 Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Ürün Kodu: SFP-3
Ürün No: F.01U.136.538

 
 
SFP-25 Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

SFP-25 Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Ürün Kodu: SFP-25
Ürün No: F.01U.136.541

 
SFP-26 Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

SFP-26 Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

Ürün Kodu: SFP-26
Ürün No: F.01U.136.542

 
 
EWE-AD5HD-IW 12mths wrty ext AUTODOME IP 5000 HD

EWE-AD5HD-IW 12mths wrty ext AUTODOME IP 5000 HD

12 months warranty extension without moving parts, wear parts are excluded

Ürün Kodu: EWE-AD5HD-IW
Ürün No: F.01U.346.303