AUTODOME IP 4000i

AUTODOME IP 4000i
  • Yüksek kaliteli görüntüleme gerektiren iç mekan kurulumları için stil ve teknolojinin kompakt ve estetik bir dome muhafazada kusursuz birleşimi
  • Kişileri (maksimum 90 m/295 ft) ayrıntılarında (250 piksel/m) kayıp olmaksızın net bir şekilde tanımlayan entegre 12x optik yaklaşım.
  • Dahili Essential Video Analytics, ilgili alarmları tetikler ve verileri hızlıca alır
  • Esnek montaj seçenekleri (asma tavan veya yüzey montajı) ile basit kurulum
 

Benzer ürünler

NDP-4502-Z12 PTZ dome 2MP 12x şeffaf iç mekan yüzey

Şeffaf dome camlı IP yarı küresel kamera ve askılı iç mekan muhafazası. 12x yaklaşım, 1080p HD. Essential Video Analytics, Intelligent Dynamic Noise Reduction, kameraya uzaktan erişim ve ikili güç seçeneği.

Ürün Kodu: NDP-4502-Z12
Ürün No: F.01U.319.485

 
NDP-4502-Z12C PTZ dome 2MP 12x şeffaf iç mek. tav. içi

Saydam dome camına ve iç mekan asma tavan muhafazasına sahip IP dome kamera. 12x yaklaşım, 1080p HD. Essential Video Analytics, Intelligent Dynamic Noise Reduction, kameraya uzaktan erişim ve ikili güç seçeneği.

Ürün Kodu: NDP-4502-Z12C
Ürün No: F.01U.319.475

 
 

Aksesuarlar

UPA-2450-50 PSU, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA çıkış

UPA-2450-50 PSU, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA çıkış

Kamera için iç mekan güç kaynağı. 220 VAC, 50 Hz giriş; 24 VAC, 50 VA çıkış

Ürün Kodu: UPA-2450-50
Ürün No: F.01U.076.157

 
UPA-2450-60 PSU, 120VAC 60Hz, 24VAC 50VA çıkış

UPA-2450-60 PSU, 120VAC 60Hz, 24VAC 50VA çıkış

Kamera için iç mekan güç beslemesi. 120 VAC, 60 Hz Giriş; 24 VAC, 50 VA Çıkış

Ürün Kodu: UPA-2450-60
Ürün No: F.01U.076.154

 
 
NPD-6001B Yüksek PoE midspan

NPD-6001B Yüksek PoE midspan

Yüksek PoE Midspan, 60 W, tek çıkışlı, AC girişi

Ürün Kodu: NPD-6001B
Ürün No: F.01U.347.358

 
NDA-U-PA0 Video gözetim kabini 24VAC

NDA-U-PA0 Video gözetim kabini 24VAC

Gözetim kabini, 24 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-PA0
Ürün No: F.01U.324.947

 
 
NDA-U-PA1 Video gözetim kabini 120VAC

NDA-U-PA1 Video gözetim kabini 120VAC

Gözetim kabini, 120 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-PA1
Ürün No: F.01U.324.948

 
NDA-U-PA2 Video gözetim kabini 230VAC

NDA-U-PA2 Video gözetim kabini 230VAC

Gözetim kabini, 230 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-PA2
Ürün No: F.01U.324.949

 
 
NDA-U-CMT Köşeye montaj adaptörü

NDA-U-CMT Köşeye montaj adaptörü

Evrensel köşeye montaj düzeneği, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-CMT
Ürün No: F.01U.324.946

 
NDA-U-PMAL Direğe montaj adaptörü büyük

NDA-U-PMAL Direğe montaj adaptörü büyük

Evrensel direğe montaj adaptörü, beyaz; büyük

Ürün Kodu: NDA-U-PMAL
Ürün No: F.01U.324.944

 
 
NDA-U-PMAS Direğe montaj adaptörü küçük

NDA-U-PMAS Direğe montaj adaptörü küçük

Direğe montaj adaptörü küçük

Evrensel direk adaptörü, beyaz; küçük.

Ürün Kodu: NDA-U-PMAS
Ürün No: F.01U.324.943

 
NDA-U-PMT Askılı boruya montaj, 12

NDA-U-PMT Askılı boruya montaj, 12" (31cm)

Yarı küresel kameralar için evrensel boruya montaj düzeneği, 31 cm, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-PMT
Ürün No: F.01U.324.940

 
 
NDA-U-PMTE Askılı boru uzatması, 20

NDA-U-PMTE Askılı boru uzatması, 20" (50cm)

Evrensel boruya montaj düzeneği uzatması, 50 cm, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-PMTE
Ürün No: F.01U.324.941

 
NDA-U-PSMB Askılı duvara/tavana monte SMB

NDA-U-PSMB Askılı duvara/tavana monte SMB

Duvara montaj veya boruya montaj düzeneği için yüzeye montaj kutusu (SMB).

Ürün Kodu: NDA-U-PSMB
Ürün No: F.01U.324.942

 
 
NDA-U-WMP Duvara montaj plakası

NDA-U-WMP Duvara montaj plakası

Evrensel duvara montaj, köşeye montaj ve direğe montaj düzeneği için arka plaka, beyaz, IP66

Ürün Kodu: NDA-U-WMP
Ürün No: F.01U.324.950

 
NDA-U-WMT Askılı duvara montaj

NDA-U-WMT Askılı duvara montaj

Dome kameralar için evrensel duvara montaj düzeneği, beyaz

Ürün Kodu: NDA-U-WMT
Ürün No: F.01U.324.939

 
 
NEZ-A4-SMB Yüzeye montaj kutusu

NEZ-A4-SMB Yüzeye montaj kutusu

AUTODOME IP 4000 HD için yüzeye montaj seti. Beyaz.

Ürün Kodu: NEZ-A4-SMB
Ürün No: F.01U.313.457

 
VGA-IC-SP Asma tavan destek seti, 7

VGA-IC-SP Asma tavan destek seti, 7"

Dome kameralar için asma tavan destek seti. Diyafram Ø177 mm (Ø7 inç). Desteklenen maksimum ağırlık 11,3 kg (25 lb).

Ürün Kodu: VGA-IC-SP
Ürün No: F.01U.245.271

 
 
NDA-4020-PIP Askılı arayüz plakası AUTODOME 4000

NDA-4020-PIP Askılı arayüz plakası AUTODOME 4000

AUTODOME IP 4000i için askılı arayüz plakası.

Ürün Kodu: NDA-4020-PIP
Ürün No: F.01U.324.952

 
NDA-4020-PTBL PTZ dome siyah saydam dome camı

NDA-4020-PTBL PTZ dome siyah saydam dome camı

AUTODOME IP 4000i kameraların askılı modelleri için siyah saydam dome camı.

Ürün Kodu: NDA-4020-PTBL
Ürün No: F.01U.332.329

 
 
NEZ-A4-BUB-CTIP Dome camı, siy. say., as. tav. mod. için

NEZ-A4-BUB-CTIP Dome camı, siy. say., as. tav. mod. için

AUTODOME IP 4000i kameraların asma tavan modeli için siyah saydam dome camı.

Ürün Kodu: NEZ-A4-BUB-CTIP
Ürün No: F.01U.313.100

 
VG4-SFPSCKT ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

VG4-SFPSCKT ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

MIC analog kameralara yönelik MIC-IP-PSU ve AUTODOME kameralar için Ethernet ortam dönüştürücüsü video verici/veri alıcı fiber optik seti.

Ürün Kodu: VG4-SFPSCKT
Ürün No: F.01U.142.529

 
 
SFP-2 Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

SFP-2 Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Ürün Kodu: SFP-2
Ürün No: F.01U.136.537

 
SFP-3 Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

SFP-3 Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Ürün Kodu: SFP-3
Ürün No: F.01U.136.538

 
 
SFP-25 Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

SFP-25 Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Ürün Kodu: SFP-25
Ürün No: F.01U.136.541

 
SFP-26 Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

SFP-26 Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

Ürün Kodu: SFP-26
Ürün No: F.01U.136.542

 
 
EWE-AD4HD-IW 12mths wrty ext AUTODOME IP 4000 HD

EWE-AD4HD-IW 12mths wrty ext AUTODOME IP 4000 HD

12 months warranty extension without moving parts, wear parts are excluded

Ürün Kodu: EWE-AD4HD-IW
Ürün No: F.01U.346.302;F.01U.345.860